Reference

"Máme za sebou více jak 20 let spolupráce s klienty různých profesí, malé i větší společnosti. Přišli za námi s nově založenou firmou, předchozí účetní je zklamal(a), potřebovali pomoc s nastavením účetnictví anebo jen dohled nad účetnictvím, poradenství a mnoho dalších příkladů. Všem jsme rádi pomohli, každý případ řešíme individuálně, diskrétně a s ohledem na potřeby klienta."

Profi účto – daně s.r.o., Bc. Jaroslava Šálanská DiS., CA – jednatelka

"Jsem velice vděčen paní Šálanské a firmě Profi účto – daně s.r.o., s kterou již několik let spolupracuji a velice si vážím jejího čestného a příjemného profesionálního jednání. Těším se na další spolupráci do budoucna."

Jurij Dizov – ředitel společnosti GRISHKO DANCE s.r.o.

"Společnost Profi účto – daně s.r.o. mohu vřele doporučit. Za roky spolupráce jsme neměli nikdy problém. Kontroly na úřadech proběhli vždy hladce. Stále se vzdělávají, takže je vždy o krok napřed a poradí nám. Můžeme se plně věnovat podnikání. Je diskrétní, loajální a vždy si na nás udělá čas."

Jana Dohnalová – ředitelka společnosti Bikram Yoga Prague s.r.o

"S firmou Profi účto – daně s.r.o. spolupracuji 8 let. Na vedení i tým je spoleh, jsou to fakt profíci, pravidelně se školí, sledují novely zákonu, změny v účtování. Jsou komunikativní, pohotoví, najdeme vždy nějaké řešení v nastalých otázkách a problémech. Můžu je doporučit."

Tchequie Tour s.r.o., František Pochmon, jednatel

Kontaktujte nás s jakýmkoliv dotazem

Pošlete nám konkrétní dotaz nebo si domluvte konzultaci.